Uz sākumu

Par projektu

JAUNS PROJEKTS

Rietumkrasta Nams ir jauns mūsdienīgu un ekskluzīvu dzīvokļu projekts, kas atrodas skaistā un sakārtotā vidē pie Baltijas jūras.


2015. gada aprīlī ekspuatācijā nodotajā 4 stāvu ēkā ir piecas kāpņu telpas un atsevišķas ieejas diviem divstāvu dzīvokļiem, pieejama labiekārtota pazemes autostāvvieta. Lai samazinātu komunālos izdevumus un padarītu tos mazākus, ēkai ir autonoma gāzes apkure, katrā dzīvoklī uzstādīts atsevišķs siltuma skaitītājs, radiatori ar termoregulatoriem, ūdens skaitītāji ar attālinātu nolasīšanas funkciju.


Mājā izvietoti 29 (2-istabu, 3-istabu, 4-istabu, 5-istabu,6-istabu un 7-istabu) dzīvokļi, kuru platība ir no 50 m² līdz 220 m², griestu augstums līdz 3,8 m. Ir pieejami arī dzīvokļi divos stāvos, ar atsevišķu ieeju. Vairumam dzīvokļu ir stiklota āra terase un saimniecības telpa, visos ierīkota signalizācija, domofons ar video funkciju, Lattelecom optiskais internets, interaktīvā televīzija un kabeļtelevīzija.


Lielākā daļa dzīvokļu tiek piedāvāti ar augstvērtīgu pilnu iekšējo apdari – ieklātas Amberwood ozolkoka dēļu grīdas, cenā iekļauti iebūvējamie skapji un Reaton koka iekšdurvis, sanitārās telpas aprīkotas ar kvalitatīvu santehniku - Kaldewei vannu un/vai Huppe dušu, Villeroy&Boch iebūvējamo podu, PAA izlietni un Hansgrohe maisītājiem.

Aizvērt Close flat